Svátek má Cyril a Metoděj
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Zprávy z předsednictva

Radní se setkali se zástupci Unie nestátních neziskových organizací

Autor: Redakce UNO. Středa 16. března 2011.

Read moreV úterý 15. března 2011 se v zasedací místnosti primátora na olomoucké radnici uskutečnilo setkání představitelů města se zástupci Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Ta na území města Olomouce sdružuje přes 110 neziskových organizací a město její fungování vnímá jako velice přínosné.

celý článek

 

Poděkování Olomouckému kraji a vedení společnosti In Office

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreU příležitosti zdárného dokončení přesunu částečného mobiliáře (stoly, židle, stojany na vlajky, panelové zástěny a jiné drobnosti) jako pozůstatky z předsednictví EU z roku 2009 se v úterý 22. června 2010 v 8 hod. ráno v kanceláři pana náměstka Ing. Pavla Horáka sešli místopředsedkyně Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje Mgr. Marcela Vystrčilová s ředitelem společnosti In Office Ing. Petrem Sondelem a jeho synem Jakubem Sondelem. Na tomto krátkém jednání pan náměstek předal děkovný dopis společnosti In Office za pomoc při realizaci.

celý článek

 

ZPRÁVA Z AKCE Předvolební Kotlík UNO ze dne 11. května 2010

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Tradiční Předvolební Kotlík UNO se konal 11. května 2010 jako setkání zástupců NNO a veřejnosti s lídry politických stran kandidujícími do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve volbách v květnu 2010.

Byli pozváni zástupci všech 18 politických stran, které v Olomouckém kraji kandidují do voleb. Oslovili jsme lídry, tedy kandidáty na prvním místě kandidátní listiny, a přehled zúčastněných najdete níže:

celý článek

   

Spolupráce UNO a Hospodářské komory ČR

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreVážení přátelé, dovolte mi, abych vás informovala o dalším průběhu spolupráce UNO a Hospodářské komory ČR.
Na jaře 2010 přešla Databáze projektových námětů do kompetence Unie neziskových organizací Olomouckého kraje. Zástupci UNO se v této souvislosti setkali s řediteli Hospodářských komor, a to nejen Krajské, ale i Okresních HK v Olomouci, Jeseníku, Šumperku, Prostějově a Přerově.
Se všemi řediteli jsme uzavřeli dohodu o spolupráci s neziskovým sektorem. Dohodli jsme se na propagaci Databáze vašich projektových námětů na stránkách Hospodářských komor a také nám jednotliví ředitelé nabídli možnost rozesílat svým členům - podnikatelům pozvánky na některé akce NNO v regionu.

celý článek

   

Strana 12 z 12