Svátek má Matěj
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Zprávy z předsednictva

Seminář Grafické zpracování propagačních materiálů

Autor: Redakce UNO. Úterý 24. dubna 2012.

Read moreUnie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje pořádala ve dnech 20. - 21. dubna v prostorách Hotelové školy Vincence Priessnitze v Jeseníku dvoudenní seminář zaměřený na Grafické zpracování propagačních materiálů. Seminář se uskutečnil v rámci významného projektu „ Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

 

V jeseníku proběhl seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie

Autor: Redakce UNO. Sobota 31. března 2012.

seminar-JesenikVe dnech 30. 3. až 31. 3. 2012 proběhl v Hotelové škole Vincence Priessnitze v Jeseníku dvoudenní seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie.  Školení připravila Unie nestátních neziskových organizací v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

Fotogalerie z akce ZDE

 

Představitelé UNO OK se setkali se zástupci města Jeseník a zástupci NNO

Autor: Redakce UNO. Sobota 31. března 2012.

setkani-JesenikV pátek 30. března 2012 se ve velké zasedací místnosti MěÚ Jeseník uskutečnilo setkání NNO z Jesenicka se zástupci města Jeseník a předsednictva Unie nestátních neziskových organizací OK.

Fotogalerie z akce ZDE

   

Pozvánka na setkání představitelů UNO OK se zástupci města Jeseník a zástupci NNO

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. března 2012.

Logo UNO barevne 1V pátek 30. března 2012 se ve velké zasedací místnosti MěÚ Jeseník uskuteční setkání NNO z Jesenicka se zástupci města Jeseník a předsednictva Unie nestátních neziskových organizací OK.

Další informace na pozvánce ZDE

 

XIII. krajský sněm rozhodl o změně právní subjektivity UNO

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. ledna 2012.

Read moreV sobotu 21. ledna 2012 se ve Velkém zasedacím sále Magistrátu města Olomouce uskutečnil již XIII. krajský sněm Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO OK). Akce, která se konala pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Martina Tesaříka, se zúčastnilo cca 80 zástupců neziskových organizací z Olomouckého kraje.

celý článek

   

Strana 8 z 12