Svátek má Zbyněk
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Zahájeno nominování na celostátní cenu Osobnost neziskového sektoru

jsf abb  c  0092304Asociace nestátních neziskových organizací v České republice spouští nominace do každoroční soutěže Osobnost neziskového sektoru. Hledáme pracovníky v neziskových organizacích, kteří svou činností dlouhodobě přispívají k tvorbě silné občanské společnosti a v uplynulém roce se obětovali pro své blízké nad rámec pracovních povinností. Pokud víte o někom, kdo by si takové ocenění zasloužil, nominujte ho prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

Deadline pro zasílání nominací je 30. října 2020. O vítězi rozhodne vzájemně nezávislá porota složená ze zástupců neziskového sektoru a veřejné sféry. Vyhlášení Osobnosti se bude letos z důvodu pandemie koronaviru konat on-line formou. Ceny budou předány vítězům dle vzájemné domluvy. Na parametrech soutěže se jinak nic nemění. V případě dotazů neváhejte Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , PR manažera asociace. Partnerem projektu je hlavní město Praha.