Svátek má Miroslava
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

V Olomouci se uskuteční XIV. krajský sněm UNO

Krajsky-snem-UNO-2012V sobotu 23. února 2013 od 9.30 hod. se ve Velkém zasedacím sále Magistrátu města Olomouce uskuteční již XIV. krajský sněm Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Akce se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila.

Dopolední blok bude věnován shrnutí činnosti UNO v uplynulém roce a plánům Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje pro rok 2013. Na programu je již tradičně také vystoupení hostů a následná diskuze. Na krajský sněm jsou pozváni zástupci Olomouckého kraje, zástupci Poslanecké sněmovny a senátu Parlamentu České republiky a Evropského parlamentu zvolení v Olomouckém kraji, zástupci měst a regionů, kde působí pomocníci neziskových organizací, a zástupce Asociace nestátních neziskových organizací v České republice. Odpolední blok je vyhrazen zejména workshopům pro neziskové organizace a také volbě nového člena předsednictva UNO, jehož mohou nominovat a volit zástupci neziskových organizací působících v Olomouckém kraji.

Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje sdružuje nyní přes 400 nestátních neziskových organizací. Posláním UNO je podporovat nestátní neziskové organizace Olomouckého kraje a jejich zájmy, které jsou v souladu s principy občanské společnosti. Za tím účelem UNO vytváří trvalý prostor pro komunikaci mezi členy UNO a je platformou pro komunikaci a spolupráci s orgány veřejné správy, podnikatelským sektorem, dalšími neziskovými organizacemi a jinými subjekty.

Další informace (program, přihlášku) naleznete ZDE nebo se obracejte na Mgr. Vystrčilovou, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .